3 σχόλια

Φίλες και φίλοι του ποδοσφαίρου καλησπέρα. Μείνενε συντονισμένοι στο live του ArcadiaPortal.gr και παρακολουθήστε την εξέλιξη της αναμέτρησης του Παναιτωλικού με τον Αστέρα Τρίπολης για την 8η αγωνιστική της Super League.

(ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ) Παναιτωλικός-Αστέρας Τρίπολης 1-1

Τέλος αγώνα στο Αγρίνιο.

93' Γκοοοοοοοολλλλλλλλλ για τον Αστέρα. Ο Δουβίκας στον Καλτσά και αυτός από κοντά κάνει το 1-1.

71' Εξαιρετική σέντρα του Κώτσιρα, βολ πλανέ μέσα από την περιοχή του Τόνσο η μπάλα πέρασε λίγο αουτ.

67' Ευκαιρία με τον Μανιά για τον Αστέρα και φωνές για χέρι με το παιχνίδι να συνεχίζεται.

66' Γκολ για τον Παναιτωλικό. Φάουλ από τον Μοράρ από 30 μέτρα η μπάλα θα κοντράρει στο τείχος και θα πάει στα δίχτυα του Αθανασιάδη για το 1-0.

64' Σουτ του Μανά, κόντρα η μπάλα στο δοκάρι και έξω. Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό.

55' Σουτ του Τόνσο μέσα από την περιοχή ο Κυριακίδης διώχνει. Πολύ καλή στιγμή για τον Αστέρα.

48' Ωραίο σουτ του Τσιλιανίδη η μπάλα αουτ.

Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου.

Τέλος πρώτου ημιχρόνου στο Αγρίνιο χωρίς σκορ σε ένα κακό παιχνίδι με βάση των ρυθμό του χωρίς πολλές ευκαιρίες και για τις δύο ομάδες.

45+1 Αναγκαστική αλλαγη για τον Αστέρα ο Κώτσιρας στην θέση του τραυματία Βλάχου.

34' Σουτ του Μάζουρεκ η μπάλα έξω.

30' Σουτ του Βαλιέντε μετά από φαόυλ η μπάλα στην αγκαλιά του Κυριακίδη.

9' Κόντρα για τον Αστέρα, πλασέ του Μανιά έξω από την περιοχή η μπάλα λίγο άουτ. Πρώτη τελική του αγώνα.