Live: Αστέρας – Πανιώνιος

Σεπτέμβριος 23, 2015 - 17:49
0 σχόλια

Τελικό: Αστέρας Τρίπολης – Πανιώνιος 2-1

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό από το «Θεόδωρος Κολοκοτρώνης» την εξέλιξη της αναμέτρησης για την 4η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League ανάμεσα στον Αστέρα Τρίπολης και τον Πανιώνιο.

90+4 Τέλος αγώνα Αστέρας-Πανιώνιος 2-1.

93+3 Κεφαλιά του Κόρμπου η μπάλα άουτ.

90+1 Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Ζησόπουλος αντί του Δημούτσου.

90' Κίτρινη κάρτα στον Βιγιάλμπα για μαρκάρισμα στον Λούι.

89' Σουτ του Ανσαριφάρντ έξω από την περιοχή, η μπάλα κόντραρε και κατέληξε κόρνερ.

81' Αλλαγή για τον Πανιώνιο ο Ανσαριφάρντ αντί του Σιώπη.

77' Αλλαγή για τον Αστέρα ο Τσοκάνης στην θέση του Μάσα.

74' Κίτρινη κάρτα στον Σανκαρέ.

70' Ο Λούι έκανε το σουτ από δεξιά η μπάλα βρήκε στον Χατζηϊσαΐα και κατέληξε κόρνερ.

68' Ο Καραμάνος γύρισε την μπάλα από δεξιά με τον Σανκαρέ να προλαβαίνει τον Βιγιάλμπα με προβολή.

65' Αλλαγή για τον Πανιώνιο ο Βιγιάλμπα αντί του Μασούρα.

64΄Κίτρινη κάρτα στον Μπουμάλ.

60' Σουτ του Κόρμπου η μπάλα στην αγκαλιά του Κοσίσκι.

59' Αλλαγή για τον Αστέρα ο Κουρμπέλης στην θέση του Σκούρτη.

58' Αλλαγή για τον Πανιώνιο ο Χαλκιαδάκης στην θέση του Μπακασέτα.

56' Κεφαλιά του Γκοϊάν μετά από εκτέλεση κόρνερ η μπάλα πέρασε δίπλα από το δεξί δοκάρι του Παπαδόπουλου.

54' Κίτρινη κάρτα στον Μπακασέτα

Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου.

45+1 Τέλος πρώτου ημιχρόνου Αστέρας-Πανιώνιος 2-1.

32' Φάουλ του Μπουμάλ κεφαλιά του Ρισβάνη η μπάλα στην αγκαλιά του Κοσίσκι.

27' Γκολ για τον Πανιώνιο που μειώνει στο σκορ σε 2-1. Ο Οικονόμου έβγαλε τη σέντρα-σουτ ο Μπουμάλ δεν μπόρεσε να κάνει την προβολή και η μπάλα κατέληξε απευθείας στα δίχτυα του Κοσίσκι.

12' Γκοοοοοοοοοοοολλλλλ για τον Αστέρα και 2-0. Τριγωνάκι έξω από την περιοχή και εξαιρετικό σου του Δημούτσου που διπλασιάζει τα τέρματα του Αστέρα. Καταπληκτικό γκολ.

10' Γκοοοοοοοοολλλλλλ για τον Αστέρα και 1-0. Ο Σκούρτης απέφυγε τον Ρισβάνη μπήκε μέσα στην περιοχή έδωσε στον Γιάννου που έκανε το σουτ στην κίνηση με την μπάλα να καταλήγει στα δίχτυα του Παπαδόπουλου

8' Πιέζει ο Αστέρας νέο σουτ του Γιάννου απέκρουσε όμως ο Παπαδόπουλος.

6' Κίτρινη κάρτα στον Ρισβάνη για το μαρκάρισμα στον Σκούρτη.

6' Ο Σκούρτης έδωσε στον Γιάννου που έκανε το σουτ ψηλά άουτ η μπάλα.

5' Σουτ και πάλι έξω από την περιοχή με τον Λούι η μπάλα άουτ.

3' Δυνατό σουτ του Ιγκλέσιας έξω από την περιοχή η μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Παπαδόπουλου.