Ήττα για τις γυναίκες του Αρκαδικού

Μάιος 14, 2017 - 18:20

Την εντός έδρας ήττα με σκορ 52-36 από τον ΑΠΣ Άρι γνώρισαν οι Γυναίκες του Αρκαδικού την περασμένη εβδομάδα, πληρώνοντας επί της ουσίας την κακή εικόνα του πρώτου ημιχρόνου.

Στο δεύτερο ημίχρονο τα κορίτσια της κ. Μιχαλοπούλου ανέβασαν την απόδοσή τους, όμως αυτό δεν ήταν αρκετό για να ανατρέψουν το σκορ και να φέρουν το ροζ φύλλο αγώνα.

Διαιτητές: Τσιμπούρης, Καρνέζης.

Δεκάλεπτα: 4-25, 14-32, 23-46, 36-52

Αρκαδικός (Μιχαλοπούλου): Νταμαδάκη, Χρονοπούλου, Φιλιπποπούλου 2, Αλέμη 13, Κατσικερού, Τσίρμπα, Αλέμη, Ζωγόγιαννη, Χατζηβασιλείου, Σμυρνιώτη 11, Νασιάκου 10.

ΑΠΣ Άρις (Μπακογιάννης): Τσούμπου 7, Κουτέλα 19, Παρθένη, Κορδονούρη, Κουκούτση 2, Χρονοπούλου, Λύκου 14, Φωτεινάκη 10, Φέστα, Κουτέλα Ι.