Τα γκολ της ισοπαλίας του Μαντινειακού με το Λεωνίδιο (vid)

Οκτώβριος 26, 2019 - 18:51

Ο Μαντιεναικός με το Λεωνίδιο μοιράστηκαν τον βαθμό της ισοπαλίας μετά το τελικό 1-1 στο παιχνίδι του Σαββάτου 26 Οκτωβρίου στο Δημοτικό γήπεδο Κάρτσοβας στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α' Αρκαδίας.

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ νωρίς στο δεύτερο ημίχρονο με τον πρώτο σκόρερ του πρωταθλήματος τον Σπύρο Βερβεσό με τον Μαντινειακό να φέρνει στα ίσια την αναμέτρηση στο 83ο λεπτό με τον Παπαγεωργίου.

Δείτε τα γκολ της ισοπαλίας του Μαντινειακού με το Λεωνίδιο και την Δευτέρα 28 Οκτωβρίου στην αθλητική διαδικτυακή εκπομπή "Στα Γήπεδα Της Αρκαδίας" όλες τις φάσεις και το ρεπορτάζ.