Επικαιρότητα

Latest

Τα highlights από τον αγώνα του ΟΦΗ με τον Αστέρα

Ένας Αστέρας κόντρα στην εχθρική διαιτησία του Σκουλά έφυγε με το 1-1 και τον βαθμό της ισοπαλίας από το "Γεντί Κουλέ" με το γκολ του Τσιλιανίδη στο 60' με τον ΟΦΗ να προηγείται με ανύπαρκτο πέναλτι του Βαζ στο 17.

Περισσότερα

Ατύχημα με Ιταλό αναρριχητή στο Λεωνίδιο (pics)

Αναρριχητής από την Ιταλία που παραθερίζει αυτές τις μέρες στο Λεωνίδιο με την οικογένειά του, είχε ατύχημα σήμερα γύρω στις 4.30 το απόγευμα στο αναρριχητικό πεδίο "Orama".

Περισσότερα

Οι Σκουλάδες, ο Κούγιας, και της εξυγίανσης το κάγκελο

Διπλό ο ΟΦΗ στο ΟΑΚΑ την περασμένη αγωνιστική κόντρα στον Παναθηναϊκό (και με ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο!), διπλό η ΑΕΛ στο ΟΑΚΑ την 29η αγωνιστική επί της ΑΕΚ και οι Σκουλάδες στην Κρήτη να κάνουν σόου.

Περισσότερα

Η βαθμολογία της Super League

Ολοκληρώθηκε η 29η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League με τον Αστέρα Τρίπολης να φεύγει με τον βαθμό της ισοπαλίας από την έδρα του ΟΦΗ κρατώντας την τύχη της παραμονής στα χέρια του για την τελευταία αγωνιστική.

Περισσότερα

«Παλικάρι» κόντρα σε όλους και όλα... ΟΦΗ - Αστέρας 1-1

Ένας ψυχωμένος Αστέρας Τρίπολης κόντρα σε όλους και σε όλα, κόντρα στον ανεκδιήγητο διαιτητή Σκουλά στάθηκε όρθιος στο "Γεντί Κουλέ" φεύγωντας με τον υπερπολύτιμο βαθμό της ισοπαλίας μετά το 1-1 με τον ΟΦΗ.

Περισσότερα

Δεν έδωσε πέναλτι υπέρ του Αστέρα ο Σκουλάς

Το δεύτερο ημίχρονο ξεκίνησε στο "Γεντί Κουλέ" με τον ρέφερι Σκουλά να χτυπά και πάλι κλείνοντας αυτή την φορά τα μάτια σε πέναλτι υπέρ του Αστέρα Τρίπολης μετά από χέρι μέσα στην περιοχή του ΟΦΗ από τον Γιαννούλη.

Περισσότερα

Εορτάστηκε η Ημέρα Φιλελληνισμού και Διεθνούς Αλληλεγγύης στην Τρίπολη (pics,vid)

Την Ημέρα Φιλελληνισμού και Διεθνούς Αλληλεγγύης τίμησαν με εκδηλώσεις το πρωί της Παρασκευής 19 Απριλίου στην Τρίπολη.

Περισσότερα

Το πέναλτι «μαϊμού» που έδωσε ο Σκουλάς στον ΟΦΗ (vid)

Ο Αστέρας Τρίπολης βρίσκεται πίσω στο σκορ από το 17ο λεπτό με πέναλτι εφεύρεση του διαιτητή Σκουλά και γίνεται για μία ακόμα φορά την εφετινή χρονιά στο ίδιο κακό έργο θεατής.