Σεπτέμβριος 19, 2021 - 20:10
3 σχόλια

Φίλες και φίλοι του ποδοσφαίρου μείνετε συντονισμένοι στο live του ArcadiaPortal.gr και δείτε την εξέλιξη της αναμέτρησης για την δεύτερη αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League στον Αστέρα Τρίπολης και τον ΠΑΟΚ.

20:30 Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ 0-1

86' Τρομερή ευκαιρία για τον Αστέρα με την κεφαλιά του Μπαράλες να τραντάζει το δοκάρι.

85' Σουτ του Βαλιέντε μπλόκαρε ο Πασχαλάκης.

62' Κεφαλιά ψαράκι του Μπαράλες ο Πασχαλάκης με μεγάλη επέμβαση του είπε όχι. Τεράστια ευκαιρία για τον Αστέρα.

60' Φάουλ του Άλβαρεζ έδιωξε ο Πασχαλάκης.

54΄Δυνατό σουτ του Κρεσπί η μπάλα άουτ.

45' Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου.

45+3' Τέλος πρώτου ημιχρόνου.

36' Σουτ του Σφιντέρσκι ο Παπαδόπουλος έδιωξε εύκολα.

27' Γκολ για τον ΠΑΟΚ. Ο Βιειρίνια είναι εύστοχος στο πέναλτι και κάνει το 0-1.

25' Πέναλτι για τον ΠΑΟΚ που κερδίζει ο Μπίσεσβαρ.

21΄Ωραία σέντρα του Κανελλόπουλου και η κεφαλιά του Σίτο πέρασε έξω. Πολύ καλή στιγμή για τον Αστέρα.

20' Καλή στιγμή για τον Αστέρα με άστοχο σουτ του Σίτο ο οποίος όμως ήταν οφσάιντ.

14' Σουτ του Κανελλόπουλου η μπάλα ψηλά άουτ.

2' Πρώτη ευκαιρία στο παιχνίδι με τον Μίτριτσα να κάνει το σουτ να διώχνει ο Παπαδόπουλος και στην συνέχεια ο Μουργκ να κάνει νέα προσπάθεια με τη μπάλα μετά από κόντρες να βγαίνει κόρνερ. 1' Έναρξη αγώνα

Αστέρας Τρίπολης: Παπαδόπουλος, Καρμόνα, Άλβαρεζ, Ατιένθα, Καστάνιο, Βαλιέντε, Κανελλόπουλος, Κρεσπί, Σίτο, Καπίγια, Μπαράλες.

ΠΑΟΚ: Πασχαλάκης, Βιειρίνια, Βαρέλα, Μιχαηλίδης, Σίντκλει, Σβάμπ, Κούρτιτς, Μίτριτα, Μπίσεσβαρ, Σβιντέρσκι.