Ξεκινούν τα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Αρκαδίας
Ξεκινούν τα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Αρκαδίας με αγώνες της Α΄ και Β΄ κατηγορίας.Δείτε της ημερομηνίες των 4 πρώτων αγωνιστικών των δύο πρωταθλημάτων.
Α’ Κατηγορία
1η αγωνιστική
Σάββατο 9 Οκτωβρίου, 16.00
Ελαιοχωρίου: Ελαιοχώρι-Κορακοβούνι
Παραλίου Άστρους: Αχιλλέας-Ερμής Μελιγούς
Κυριακή 10 Οκτωβρίου, 16.00
Αγίου Βασιλείου: Μαντινειακός-Απόλλων Τυρού
ΔΑΚ Τρίπολης: Παγγορτυνιακός-Πανθυρεατικός
ΔΑΚ Λεωνιδίου: Λεωνίδιο-Τεγέα
ΔΑΚ Μεγαλόπολης: Φαλαισία-ΑΕΚ Τρίπολης
2η αγωνιστική
Σάββατο 16 Οκτωβρίου, 16.00
ΔΑΚ Τρίπολης: Παγγορτυνιακός-Μαντινειακός
Τεγέας: Τεγέα-Αχιλλέας
Άστρους: Πανθυρεατικός-Λεωνίδιο
Κυριακή 17 Οκτωβρίου, 16.00
Τυρού: Απόλλων Τυρού-Ελαιοχώρι
Κορακοβουνίου: Κορακοβούνι-Φαλαισία
Μελιγούς: Ερμής Μελιγούς-ΑΕΚ Τρίπολης
3η αγωνιστική
Σάββατο 23 Οκτωβρίου, 15.00
Αγίου Βασιλείου: Μαντινειακός-Ελαιοχώρι
Παραλίου Άστρους: Αχιλλέας-Πανθυρεατικός
ΔΑΚ Τρίπολης: ΑΕΚ Τρίπολης-Τεγέα
Κυριακή 24 Οκτωβρίου, 15.00
Μελιγούς: Ερμής Μελιγούς-Κορακοβούνι
ΔΑΚ Λεωνιδίου: Λεωνίδιο-Παγγορτυνιακός
ΔΑΚ Μεγαλόπολης: Φαλαισία-Απόλλων Τυρού
4η αγωνιστική
Σάββατο 30 Οκτωβρίου, 15.00
Τεγέας: Τεγέα-Κορακοβούνι
Άστρους: Πανθυρεατικός-ΑΕΚ Τρίπολης
Κυριακή 31 Οκτωβρίου, 15.00
ΔΑΚ Τρίπολης: Παγγορτυνιακός-Αχιλλέας
ΔΑΚ Λεωνιδίου: Λεωνίδιο-Μαντινειακός
Ελαιοχωρίου: Ελαιοχώρι-Φαλαισία
Τυρού: Απόλλων Τυρού-Ερμής Μελιγούς
Β’ Κατηγορία
1η αγωνιστική
Σάββατο 9 Οκτωβρίου, 16.00
ΔΑΚ Τρίπολης: Δόξα Τρίπολης-ΑΕ Κορυθίου
Βοηθ. Λεωνιδίου: ΑΕ Μαρίου-Ορχομενός Λεβιδίου
Λεβιδίου: Αρκαδικός-Νικηταράς Δολιανών
ΔΑΚ Μεγαλόπολης: Δόξα Μεγαλόπολης-Άρης Τρίπολης
Άστρους: Ηρακλής Βερβαίνων-Δημητσάνα
Κυριακή 10 Οκτωβρίου, 11.00
Φιλικών: Ελπίδα Τρίπολης-Κάψια
2η αγωνιστική
Σάββατο 16 Οκτωβρίου, 16.00
Λεβιδίου: Ορχομενός Λεβιδίου-Δόξα Μεγαλόπολης
Άνω Δολιανών: Νικηταράς Δολιανών-Ηρακλής Βερβαίνων
Φιλικών: Ελπίδα Τρίπολης-Δόξα Τρίπολης
Κυριακή 17 Οκτωβρίου
11.00
Κάψια: Κάψια-Αρκαδικός
16.00
Αγίου Βασιλείου: ΑΕ Κορυθίου-ΑΕ Μαρίου
Δημητσάνας: Δημητσάνα-Άρης Τρίπολης
3η Αγωνιστική
Σάββατο 23 Οκτωβρίου, 15.00
Φιλικών: Άρης Τρίπολης-Νικηταράς Δολιανών
Δημητσάνας: Δημητσάνα-Ορχομενός Λεβιδίου
Κυριακή 24 Οκτωβρίου
11.00
Λεβιδίου: Αρκαδίκος-Ελπίδα Τρίπολης
Μεγαλόπολης: Δόξα Μεγαλόπολης-ΑΕ Κορυθίου
15.00
ΔΑΚ Τρίπολης: Δόξα Τρίπολης-ΑΕ Μαρίου
Άστρους: Ηρακλής Βερβαίνων-Κάψια
4η αγωνιστική
Σάββατο 30 Οκτωβρίου, 15.00
Βοηθ. Λεωνιδίου: ΑΕ Μαρίου-Δόξα Μεγαλόπολης
Λεβιδίου: Αρκαδικός-Δόξα Τρίπολης
Δολιανών: Νικηταράς Δολιανών-Ορχομενός Λεβιδίου
Φιλικών: Ελπίδα Τρίπολης-Ηρακλής Βερβαίνων
Κυριακή 31 Οκτωβρίου
11.00
Κάψια: Κάψια-Άρης Τρίπολης
15.00
Αγίου Βασιλείου: ΑΕ Κορυθίου-Δημητσάνα
C.K