Nέα νίκη για τον Παναρκαδικό: Παναρκαδικός-ΠΑΟ Βάρδας 1-0 -Βίντεο με το γκολ του αγώνα

Οκτώβριος 27, 2013 - 17:15
4 σχόλια

Νέα νίκη για τον Παναρκαιδκό, που κέρδισε τον ΠΑΟ Βάρδας με 1-0 χάρη σε γκολ που πέτυχε με κεφαλιά στο 21' ο Βασίλης Μπεντεβής. Το παιχνίδι δε διεκδικεί ιδιαίτερες δάφνες ποιότητας, ιδιαίτερα στο πρώτο ημίχρονο. Στην επανάληψη, ο Παναρκαδικός ανέβασε την απόδοσή του και έχασε ευκαιρίες για να αυξήσει το δείκτη του σκορ, χωρίς να κινδυνεύσει ιδιαίτερα.

Διακριθέντες για τον Παναρκαδικό ήταν οι Σκούφαλης , Χατζόπουλος και Κυριακόπουλος

Παναρκαδικός: Ανδριόλας, Γ. Κυριακόπουλος, Μπούτας, Χατζόπουλος, Μπεντεβής, Παπαζούδης, Μουστόγιαννης (79' Μέλλος), Ντινιωτάκης (69' Σαλαπάτας), Γαλάνης (57' Δήμος), Σκάρος, Σκούφαλης

ΠΑΟ Βάρδας: Καπετανάκης, Πολίτης (63' Ανδριτσόπουλος), Παναγόπουλος, Τσολόπουλος, Βραχνής, Τσουκαλάς, Καραχάλιος, Ανδριέλος (66' Μπισμπάρδης), Ντεντόπουλος, Πασπαλιάρης (85' Παναγιωτόπουλος), Μπουλούμπασης

youtube://v/gwdQi4VCi84

4 Σχόλια

ΜΕ 2-3 ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΟΝ ΓΕΝΑΡΗ Η ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΨΗΛΑ,ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΔΕΣΕΙ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΣΤΑΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΑΡΑ!!!

Μπράβο στα παιδιά πολύ καλό τρίποντο. Κώστα παικταρά συνέχισε έτσι... καλύτερο τελείωμα και από φορ. Όσο για τη Διοίκηση δώστε τα λεφτά που έχετε υποσχεθεί στους παίχτες γιατί η υπομονή τελειώνει...

Ρε παιδια ποιος σκουφαλης που έβριζε τα παιδια καλα όσοι ξέρετε απο ποδόσφαιρο οι ευκαιρίες που μας εκαναν έγιναν μόνο και μόνο γιατι σκουφαλης και μουστογιαννης δεν είχαν επιστροφές με αποτέλεσμα να βγαίνουν με δυο παίχτες απο κάθε πλευρά... Αν τώρα με βάλετε να συγκρίνω τον Γαλάνη με τον μαριοωλο της νεστανης σίγουρα ο δεύτερος ήταν καλύτερος.... Ποιος ντινωτιακης ρε παιδια όλο φραντζα και κοκο τίποτα μόνο τα τριπολιτσωτακια ειδα να παίζουν μπάλα... Και ο παπαζουδης πολυ καλός χατζοπουλος πολυ καλός σκάρος στο δεύτερο ημίχρονο παρα πολυ καλός τρεις αλλαγές καλές!!! Που να υπήρχαν και τα υπόλοιπα παιδια απο Αρκαδία κοτσιρας και άλλοι!!! Αααα ο μόνος λόγος που επιμένει ο προπονητής σε κάποιους παίχτες είναι να *** απο τους μανατζαραιους! Μόνο αυτή η δικαιολογία υπάρχει!!! Τώρα αν ο παυλης δείξει ότι παίζει πάνω στην πλατη του παναρκαδικου τότε θα το εξαφανίσει η πολυ γι αυτο καλο είναι ν κρατήσει τον λόγο του και να πληρώσει τα παιδια!!!!

ΕΚΕΙΝΟΣ Ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΟΛΑ ΑΡΙΣΤΑ ΕΧΕΙ ΠΛΗΡΩΘΕΙ?