Live: Αστέρας – Ατρόμητος

Νοέμβριος 21, 2015 - 14:31

Τελικό: Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος 1-0

Φίλες και φίλοι του αθλητισμού μείνετε συντονισμένοι στο Arcadia Portal.gr και παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης για την 11η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League ανάμεσα στον Αστέρα Τρίπολης και τον Ατρόμητο.

90+6' Τέλος του αγώνα. Αστέρας-Ατρόμητος 1-0

86' Γκοοοοοοοοοοολλλλλλ για τον Αστέρα. Σουτ του Νίκο Φερνάντες έξω από την περιοχή η μπάλα στα δίχτυα του Γκορμπούνοφ για το 1-0.

81' Σουτ του Στόιτσεφ η μπάλα στην αγκαλιά του Μπαντή.

77' Σουτ του Μπερτόλιο από δεξιά και έξω από την περιοχή η μπάλα πέρασε πάνω από τα δοκάρια του Γκορμπούνοφ.

72'  Αλλαγή για τον Αστέρα ο Γιάννου στην θέση του Παπαδόπουλου.

70' Κίτρινη κάρτα στον Σανκαρέ.

68' Κίτρινη κάρτα στον Κούρο.

66' Ο Ζησόπουλος πρόλαβε τον Ναπολεόνι που βγήκε τετ α τετ με εξαιρετικό τάκλιν.

63' Αλλαγή και για τον Ατρόμητο ο Στόιτσεφ στην θέση του Μαρσελίνιο.

63' Αλλαγή για τον Αστέρα ο Νίκο Φερνάντες στη θέση του Λανθαρότε.

61' Κίτρινη κάρτα στον Λούι.

55' Αλλαγή για τον Ατρόμητο ο Μπάλλας στην θέση του Γοδόι.

54' Σουτ του Λανθαρότε η μπάλα στην αγκαλιά του Γκορμπούνοφ.

45' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου.

45+1' Τέλος πρώτου ημιχρόνου Αστέρας-Ατρόμητος 0-0

45' Σουτ του Κουρμπέλη η μπάλα άουτ.

39' Κίτρινη κάρτα στον Λαζαρίδη.

36' Φάουλ του Ναπολεόνι η μπάλα άουτ.

34' Σέντρα του Παντελιάδη από τα αριστερά κεφαλιά του Λανθαρότε η μπάλα θα περάσει άουτ.

29' Δυνατό σουτ του Μάσα μέσα από την περιοχή ο Γκορμπούνοφ με τις γροθιές σε κόρνερ.

18' Διπλή μεγάλη επέμβαση του Μπαντή αρχικά στο σουτ του Λε Τάλεκ και στην συνέχεια της φάσης στο σουτ του Μπρίτο.

9' Ο Λανθαρότε εκτέλεσε το φάουλ, το σουτ του Σανκαρέ στην κίνηση από δεξιά η μπάλα έφυγε ψηλά άουτ.

8' Κίτρινη κάρτα στον Γοδόι.

2' Πρώτο σουτ του αγώνα από τον  Λε Ταλέκ από το ύψος της περιοχής με την μπάλα να περνάει άουτ.

1' Έναρξη αγώνα.

* Ενός λεπτού σιγή στη μνήμη των θυμάτων του Παρισιού και ασφαλώς για τον θάνατο του Μάρτον Φούλοπ.

Αστέρας Τρίπολης:  Μπαντής, Λούι, Παντελιάδης, Ζησόπουλος, Σανκαρέ, Ιγκλέσιας, Μάσα, Κουρμπέλης, Παπαδόπουλος, Μπερτόγλιο, Λανθαρότε.

Στον πάγκο: Θεοδωρόπουλος, Γκόιαν, Δημούτσος,  Νίκο, Χαμντανί,  Γιάννου, Φούντας.

Ατρόμητος: Κορμπούνοφ, Κοντοές, Κούρος, Κιβρακίδης, Λαζαρίδης,  Γοδόι, Μπρίτο, Βιτόλο, Ναπολεόνι, Λε Τα Λεκ,,  Μαρσέλο.

Στον πάγκο: Μπάρκας, Χρίστοβ, Μπάλλας, Στόσεφ, Μπαστακός, Λημνιός,  Νάτσος.