Η αθλητική κίνηση του Σαββατοκύριακου
Έντονη αθλητική δραστηριότητα περιλαμβάνει το Σαββατοκύριακο 14 και 15 Νοεμβρίου για τις ομάδες της Αρκαδίας. Οι φίλαθλοι θα έχουν την δυνατότητα να απολαύσουν αγώνες για την Γ' Εθνική, την Α και τους 2 ομίλους της Β' Αρκαδίας, το παιδικό πρωτάθλημα Αρκαδίας αλλά και την 1η αγωνιστική της Β' Εθνικής γυναικών βόλεϊ.
Basket League
Σάββατο (14/11)
(17:00) ΠΑΟΚ-Κολοσσός
(17:00) Λαύριο-Ρέθυμνο (17:00)
(17:00) Κόροιβος-Άρης (17:00)
(17:00) Καβάλα-Κηφισιά (17:00)
(17:00) ΑΕΚ-Απόλλων (17:00)
Κυριακή (15/11)
(17:00) Τρίκαλα-Ολυμπιακός
Δευτέρα (16/11)
(19:00) Αρκαδικός-Παναθηναϊκός (19:00)
Γ' Εθνική (3ος όμιλος)
Κυριακή (15/11, 15:00)
Ηρακλής Ψαχνών-Σπάρτη
Ένωση Ερμιονίδας-Παναργειακός
ΠΑΟ Βάρδας-ΑΟ Χαλκίδας
Αιολικός-ΑΟ Λουτράκι
Βύζας Μεγάρων-ΑΟ Λεβάντε
Κανάρης Νενήτων-Καλαμάτα
Δόξα Ν. Μανωλάδας-Παναρκαδικός
Α' Αρκαδίας
Σάββατο (14/11, 15:00)
ΑΕΚ Τρίπολης-Δόξα Μεγαλόπολης
Ολυμπιακός-Νικηταράς
Κυριακή (15/11, 15:00)
Πανθυρεατικός-Λεωνίδιο
Βρασιές-Πανιώνιος
Απόλλων-Παγγορτυνιακός
B' Αρκαδίας
1ος όμιλος
Σάββατο (14/11, 15:00)
Νεστάνη-Άρης
Ορχομενός-Ελπίδα
Κυριακή (15/11)
(11:00) Μαντινειακός-Μ.Αλέξανδρος
(15:00) Κανδύλα-Δημητσάνα
2ος όμιλος
Σάββατο (14/11, 15:00)
Ηρακλής-Ερμής Μελιγούς
Αχιλλέας-Ελαιοχώρι
Κυριακή (15/11, 15:00)
Κορύθιο-Α.Ε. Μαρίου
Παιδικό πρωτάθλημα Αρκαδίας
1ος όμιλος
Σάββατο (14/11)
(10:00) Παναρκαδικός-Άρης Τρίπολης
(12:00) ΑΕΚ Τρίπολης-Δόξα Μεγαλόπολης
(12:00) Ορχομενός-Ελπίδα
Κυριακή (15/11)
(12:00) Αστέρας Τρίπολης-Παγγορτυνιακός
2ος όμιλος
Σάββατο (14/11)
(12:00) Ερμής Μελιγούς-Ηρακλής
Κυριακή (15/11)
(11:00) Κορακοβούνι-Ολυμπιακός
(12:00) Απόλλων-Αχιλλέας
(12:00) Πανθυρεατικός-Λεωνίδιο
Β' Εθνική Γυναικών Βόλεϊ
Κυριακή (15/11)
(15:00) Ομόνοια-Ολυμπιάδα Πατρών
(16:00)Αρκαδικός-Παμβοχαικός
(19:00) Παναχαική-Γ.Σ. Άργους
(19:30) Απόλλων-ΕΑ Πατρών
Προσθήκη νέου σχολίου
Το ArcadiaPortal.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμά του να μην αναρτά υβριστικά, συκοφαντικά σχόλια και διαφημίσεις. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά τις απόψεις των αναγνωστών.