Ποιος σφυρίζει στο Αστέρας - ΠΑΟΚ
Ορίσθηκαν από την αρμόδια επιτροπή της ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητικές τριάδες των αναμετρήσεων για την 16η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League με τον Εμμανουήλ Σκουλά να είναι ο άρχων του παιχνιδιού του Αστερα Τρίπολης με τον ΠΑΟΚ.
Αναλυτικά
Σάββατο 12 Ιανουαρίου
ΑΕΛ-Απόλλων Σμύρνης (17:15)
Διαιτητής: Αλέξανδρος Τσαμούρης (Πειραιώς)
Α’ βοηθός: Κούλα Χασάν (Ξάνθης)
Β’ βοηθός: Δημήτριος Σαμοΐλης (Αθηνών)
4ος: Αριστομένης Κουτσιαύτης (Άρτας)
Ατρόμητος-Παναιτωλικός (19:00)
Διαιτητής: Αναστάσιος Παπαπέτρου (Αθηνών)
Α’ βοηθός: Χρήστος Ακρίβος (Αθηνών)
Β’ βοηθός: Ιορδάνης Απτόσογλου (Αθηνών)
4ος: Αθανάσιος Σέζος (Κιλκίς)
ΟΦΗ-Πανιώνιος (19:30)
Διαιτητής: Γεώργιος Κομίνης (Θεσπρωτίας)
Α’ βοηθός: Αθανάσιος Κολοσιώνης (Αιτ/νίας)
Β’ βοηθός: Ηλίας Κωνσταντίνου (Πρέβεζας)
4ος: Φώτιος Φωτιάδης (Καστοριάς)
Κυριακή 13 Ιανουαρίου
Λεβαδειακός-Ολυμπιακός (17:15)
Διαιτητής: Αναστάσιος Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)
Α’ βοηθός: Πολυχρόνης Κωσταράς (Αιτ/νίας)
Β’ βοηθός: Λάζαρος Δημητριάδης (Μακεδονίας)
4ος: Γεώργιος Τάσσης (Ηπείρου)
Παναθηναϊκός-Ξάνθη (19:00)
Διαιτητής: Άγγελος Ευαγγέλου (Αθηνών)
Α’ βοηθός: Αντώνιος Καρατζίκας (Αθηνών)
Β’ βοηθός: Ανδρέας Φωτόπουλος (Αθηνών)
4ος: Ιωάννης Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ (19:30)
Διαιτητής: Εμμανουήλ Σκουλάς (Θεσσαλίας)
Α’ βοηθός: Παναγιώτης Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας)
Β’ βοηθός: Χρυσούλα Κουρομπύλια (Δυτικής Αττικής)
4ος: Γεώργιος Λάμπρου (Εύβοιας)
Δευτέρα 14 Ιανουαρίου
Άρης-Λαμία (19:00)
Διαιτητής: Ευάγγελος Μανούχος
Α’ βοηθός: Τρύφων Πετρόπουλος (Αρκαδίας)
Β’ βοηθός: Κωνσταντίνος Τριανταφύλλου (Αρκαδίας)
4ος: Βασίλειος Φωτιάς (Πέλλας)
ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΚ (19:30)
Διαιτητής: Στέφανος Κουμπαράκης (Θράκης)
Α’ βοηθός: Γεώργιος Χατζηνάκος (Δράμας)
Β’ βοηθός: Χρήστος Τζιώτζιος (Θράκης)
4ος: Κωνσταντίνος Κοτσάνης (Δράμας)
Προσθήκη νέου σχολίου
Το ArcadiaPortal.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμά του να μην αναρτά υβριστικά, συκοφαντικά σχόλια και διαφημίσεις. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά τις απόψεις των αναγνωστών.