Ξεκίνημα με ήττα στις καθυστερήσεις για την Νίκη Βόλου του Βεργέτη

Μάρτιος 28, 2021 - 17:39

Ξεκίνημα με τον πιο άτυχο και συνάμα ιδιαίτερο τρόπο για την Νίκη Βόλου η οποία στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Football League γνώρισε την ήττα με 1-2 εντός έδρας από το Αιγάλεω με το αποτέλεσμα να διαμορφώνεται στις καθυστερήσεις του αγώνα.

Η ομάδα του Αρκά τεχνικού του Στάικου Βεργέτη στάθηκε ιδιαίτερα άτυχη στο συγκεκριμένο παιχνίδι με το Αιγάλεω να φεύγει με το διπλό από τον Βόλο κάνοντας το ριφιφί στα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης.

Οι φιλοξενούμενοι είχαν προηγηθεί στο πρώτο ημίχρονο με τον Τσιλιγγίρη με την Νίκη Βόλου να ισοφαρίζει στο 70' με τον Γκαρσία για πάμε στις καθυστερήσεις όπου ο Μπουρλάκης με δικό του γκολ διαμόρφωσε το 1-2 και έδωσε στο City τους πρώτους του βαθμούς.