Νίκη με εξάρα για τον Ηρακλή Σκοπής (photos)

Νοέμβριος 12, 2011 - 23:58

Πολύ εύκολα, όπως δείχνει και το τελικό σκορ, ο Ηρακλής Σκοπής κέρδισε στο γήπεδο της Κάρτσοβας την Αναγέννηση με 6-1 και πέτυχε τη δεύτερη του νίκη στο πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας.

Το σκορ άνοιξε στο 20’ ο  Β.Μπόγρης και το πρώτο ημίχρονο έκλεισε με δύο γκολ του Κώστα Καρατζιά. Στην επανάληψη, ο Σταθάκης πέτυχε δύο τέρματα, για να μειώσει το σκορ ο Μανωλόπουλος. Το τελικό σκορ διαμόρφωσε ο Μάρκος. Στιγμιότυπα της αναμέτρησης θα παρακολουθήσετε στην αθλητική εκπομπή της webtv του Arcadiaportal.gr Οι Προπονητές της Εξέδρας τη Δευτέρα.

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Νίκα.

Αναγέννηση: Κάνταρος, Μαζαράκος Αρ., Παπαοικονόμου, Χασάπης, Κοράκης, Τσούκας, Μίχος, Σκορπίδας, Φλέντζερης, Κούλης, Μανωλόπουλος (Έπαιξαν και οι Αργυρίου, Μαζαράκος Ε. και Μακρής)

Ηρακλής Σκοπής: Παυλόπουλος, Μπόγρης, Παπαγεωργίου Δ., Τσιώσης, Τσιριμπής, Ασκούνης, Παπαγεωργίου Ρ., Κοκοσιούλης, Μάρκος, Νάτσης, Καρατζιάς (Έπαιξαν και οι Βεργέτης, Σταθάκης, Κοραντζόπουλος)