Κύπελλο Αρκαδίας: Ορχομενός - Α.Ο. Νέων Τρίπολης 1-0 (vid)

Σεπτέμβριος 10, 2022 - 22:28
1 σχόλια

Ο Ορχομενός στο Λεβίδι με ένα γκολ του Θοδωρή Μούστου στο πρώτο ημίχρονο της παράτασης νίκησε με 1-0 τους Νέους Τρίπολης και πήρε την πρόκριση για την επόμενη φάση του Κυπέλλου Αρκαδίας.

Οι Νέοι Τρίπολης είχαν τις μεγάλες ευκαιρίες όμως ο Ορχομενός είχε τον τρόπο για να βρει δίχτυα και έτσι ξεκίνησε την σεζόν με θετικό αποτέλεσμα που ισοδυναμεί με το εισιτήριο για την επόμενη φάση του θεσμού.

Δείτε στο βίντεο το γκολ και τις καλύτερες φάσεις του αγώνα Κυπέλλου Αρκαδίας ανάμεσα στον Ορχομενό Λεβιδίου και τον Α.Ο. Νέων Τρίπολης.

Ορχομενός Λεβιδίου: Καρβουνιάρης, Βαρδιάμπασης, Μήτρου, Κανδαλέπας, Νίνης, Μούστος Σ., Ζαρμπαλάς, Μούστος Θ., Βλαχοκυριάκος, Ζιάζιαρης, Ζης.

Α.Ο. Νεών Τρίπολης: Μανδρώνης, Σκέπι, Τσαούσης, Μπέριος, Ψιμούλης, Αλέμης, Μπίσσιας, Μουτσάι, Μπούζος, Ζάβος, Βήλος.

ArcadiaPortal.gr Κύπελλο Αρκαδίας: Ορχομενός - Α.Ο. Νέων Τρίπολης 1-0