Στον όμιλο του Ολυμπιακού ο Αστέρας στο Κύπελλο Ελλάδος
Πραγματοποιήθηκε το πρωί της Παρασκεύης 11 Αυγούστου η κλήρωση του κυπέλου Ελλάδος με τον Αστέρα Τρίπολης να μπαίνει στον 5ο όμιλο μαζί με Ολυμπιακό, Αχαρναϊκό και Κισσαμικό
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΟΜΙΛΟΙ:
1ος όμιλος
Πλατανιάς, Απόλλων Σμύρνης, ΟΦΗ, Ηρακλής
2ος όμιλος
ΠΑΟΚ, Λεβαδειακός, Απόλλων Πόντου, Νικητής α' γύρου
3ος όμιλος
ΑΕΚ, Λαμία, Απόλλων Λάρισας, Καλλιθέα
4ος όμιλος
Ατρόμητος, Κέρκυρα, Τρίκαλα, Σπάρτη
5ος όμιλος
Ολυμπιακός, Αστέρας Τρίπολης, Αχαρναϊκός, Κισσαμικός
6ος όμιλος
Ξάνθη, Παναιτωλικός, Εργοτέλης, Πανσερραϊκός
7ος όμιλος
Πανιώνιος, ΠΑΣ Γιάννινα, Άρης, Παναιγιάλειος
8ος όμιλος
Παναθηναϊκός, ΑΕΛ, Αναγέννηση Καρδίτσας, Παναχαϊκή
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ
1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Πλατανιάς – Απόλλων Σμύρνης
Ηρακλής – ΟΦΗ
2η αγωνιστική
Απόλλων Σμύρνης – Ηρακλής
ΟΦΗ – Πλατανιάς
3η αγωνιστική
Ηρακλής – Πλατανιάς
Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ
2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
ΠΑΟΚ – Λεβαδειακός
(Αιγινιακός-Βέροια) – Απόλλων Πόντου
2η αγωνιστική
Λεβαδειακός – (Αιγινιακός-Βέροια)
Απόλλων Πόντου – ΠΑΟΚ
3η αγωνιστική
(Αιγινιακός-Βέροια) – ΠΑΟΚ
Λεβαδειακός – Απόλλων Πόντου
3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
ΑΕΚ – Λαμία
Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας
2η αγωνιστική
Λαμία – Καλλιθέα
Απόλλων Λάρισας – ΑΕΚ
3η αγωνιστική
Καλλιθέα – ΑΕΚ
Απόλλων Λάρισας - Λαμία
4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Ατρόμητος – ΑΟΚ Κέρκυρα
Σπάρτη – ΑΟ Τρίκαλα
2η αγωνιστική
ΑΟΚ Κέρκυρα – Σπάρτη
ΑΟ Τρίκαλα – Ατρόμητος
3η αγωνιστική
Σπάρτη – Ατρόμητος
ΑΟΚ Κέρκυρα – ΑΟ Τρίκαλα
5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης
Κισσαμικός – Αχαρναϊκός
2η αγωνιστική
Αστέρας Τρίπολης – Κισσαμικός
Αχαρναϊκός – Ολυμπιακός
3η αγωνιστική
Κισσαμικός – Ολυμπιακός
Αστέρας Τρίπολης – Αχαρναϊκός
6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Ξάνθη – Παναιτωλικός
Πανσερραϊκός – Εργοτέλης
2η αγωνιστική
Παναιτωλικός – Πανσερραϊκός
Εργοτέλης – Ξάνθη
3η αγωνιστική
Πανσερραϊκός – Ξάνθη
Παναιτωλικός – Εργοτέλης
7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Πανιώνιος – ΠΑΣ Γιάννινα
Παναιγιάλειος – Άρης
2η αγωνιστική
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιγιάλειος
Άρης – Πανιώνιος
3η αγωνιστική
Παναιγιάλειος – Πανιώνιος
ΠΑΣ Γιάννινα – Άρης
8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Παναθηναϊκός – ΑΕΛ
Παναχαϊκή – Αναγέννηση Καρδίτσας
2η αγωνιστική
ΑΕΛ – Παναχαϊκή
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναθηναϊκός
3η αγωνιστική
Παναχαϊκή – Παναθηναϊκός
ΑΕΛ – Αναγέννηση Καρδίτσας
4 Σχόλια
Τι ατυχία είναι αυτή για τον
ΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΘΟΥΝ ΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ
@ανωνυμος 11/08/2017 - 16:03
16.03 μπαααααα παλι καλα
Προσθήκη νέου σχολίου
Το ArcadiaPortal.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμά του να μην αναρτά υβριστικά, συκοφαντικά σχόλια και διαφημίσεις. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά τις απόψεις των αναγνωστών.