Τατούλης

Το πρόγραμμα του Παναρκαδικού και της ΑΕΚ Τρίπολης στον 6ο όμιλο της Γ' Εθνικής

Το πρόγραμμα του Παναρκαδικού και της ΑΕΚ Τρίπολης στον 6ο όμιλο της Γ' Εθνικής

Σεπτέμβριος 11, 2019 - 13:56
0 σχόλια

Πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου στα γραφεία της ΕΠΟ στο πάρκο Γουδί η κλήρωση των ομίλων του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας για την αγωνιστική σεζόν 2019-2020 με την συμμετοχή του Παναρκαδικού και της ΑΕΚ Τρίπολης από την Αρκαδία στον 6ο όμιλο.

Το ντέρμπι της Τρίπολης θα πραγματοποιηθεί την 6η αγωνιστική με τον Παναρκαδικό να υποδέχεται στον πρώτο γύρω την ΑΕΚ στο γήπεδο του. 8η και η 21η αγωνιστική το ρεπό των πράσινων, 11η αγωνιστική και 24η για τους κιτρινόμαυρους.

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του Παναρκαδικού και της ΑΕΚ Τρίπολης στον 6ο όμιλο της Γ' Εθνικής για την αγωνιστική περίοδο 2019-2020:

1η αγωνιστική 14η

Παλληνιακός-ΑΣ Ρόδος

Παναρκαδικός-Κόρινθος 2006

ΑΟ Ν. Αρτάκης-ΑΟ Υπάτου

Κιθαιρών Καπαρελλίου-Θύελλα Ραφήνας

Αχαρναϊκός-ΑΕΚ Τρίπολης

Αήττητος Σπάτων-Μαρκό

Ρεπό: Αιολικός

 

2η αγωνιστική 15η

Αιολικός-Παλληνιακός

ΑΣ Ρόδος-Παναρκαδικός

Κόρινθος 2006-Κιθαιρών Καπαρελλίου

ΑΟ Υπάτου-Αχαρναϊκός

Θύελλα Ραφήνας-Αήττητος Σπάτων

ΑΕΚ Τρίπολης-Μαρκό

Ρεπό: ΑΟ Ν. Αρτάκης

 

3η αγωνιστική 16η

Παλληνιακός-Παναρκαδικός

ΑΟ Ν. Αρτάκης-Αιολικός

Κιθαιρών Καπαρελλίου-ΑΣ Ρόδος

Αήττητος Σπάτων-Κόρινθος 2006

Μαρκό-ΑΟ Υπάτου

ΑΕΚ Τρίπολης-Θύελλα Ραφήνας

Ρεπό: Αχαρναϊκός

 

4η αγωνιστική 17η

ΑΟ Ν. Αρτάκης-Παλληνιακός

Παναρκαδικός-Κιθαιρών Καπαρελλίου

Αιολικός-Αχαρναϊκός

ΑΣ Ρόδος-Αήττητος Σπάτων

Κόρινθος 2006-ΑΕΚ Τρίπολης

ΑΟ Υπάτου-Θύελλα Ραφήνας

Ρεπό: Μαρκό

 

5η αγωνιστική 18η

Παλληνιακός-Κιθαιρών Καπαρελλίου

Αχαρναϊκός-ΑΟ Ν. Αρτάκης

Αήττητος Σπάτων-Παναρκαδικός

Μαρκό-Αιολικός

ΑΕΚ Τρίπολης-ΑΣ Ρόδος

ΑΟ Υπάτου-Κόρινθος 2006

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

 

6η αγωνιστική 19η

Αχαρναϊκός-Παλληνιακός

Κιθαιρών Καπαρελλίου-Αήττητος Σπάτων

ΑΟ Ν. Αρτάκης-Μαρκό

Παναρκαδικός-ΑΕΚ Τρίπολης

Αιολικός-Θύελλα Ραφήνας

ΑΣ Ρόδος-ΑΟ Υπάτου

Ρεπό: Κόρινθος 2006

 

7η αγωνιστική 20η

Παλληνιακός-Αήττητος Σπάτων

Μαρκό-Αχαρναϊκός

ΑΕΚ Τρίπολης-Κιθαιρών Καπαρελλίου

Θύελλα Ραφήνας-ΑΟ Ν. Αρτάκης

ΑΟ Υπάτου-Παναρκαδικός

Κόρινθος 2006-Αιολικός

Ρεπό: ΑΣ Ρόδος

 

8η αγωνιστική 21η

Μαρκό-Παλληνιακός

Αήττητος Σπάτων-ΑΕΚ Τρίπολης

Αχαρναϊκός-Θύελλα Ραφήνας

Κιθαιρών Καπαρελλίου-ΑΟ Υπάτου

ΑΟ Ν. Αρτάκης-Κόρινθος 2006

Αιολικός-ΑΣ Ρόδος

Ρεπό: Παναρκαδικός

 

9η αγωνιστική 22η

Παλληνιακός-ΑΕΚ Τρίπολης

Θύελλα Ραφήνας-Μαρκό

ΑΟ Υπάτου-Αήττητος Σπάτων

Κόρινθος 2006-Αχαρναϊκός

ΑΣ Ρόδος-ΑΟ Ν. Αρτάκης

Παναρκαδικός-Αιολικός

Ρεπό: Κιθαιρών Καπαρελλίου

 

10η αγωνιστική 23η

Θύελλα Ραφήνας-Παλληνιακός

ΑΕΚ Τρίπολης-ΑΟ Υπάτου

Μαρκό-Κόρινθος 2006

Αχαρναϊκός-ΑΣ Ρόδος

Κιθαιρών Καπαρελλίου-Αιολικός

ΑΟ Ν. Αρτάκης-Παναρκαδικός

Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

 

11η αγωνιστική 24η

Παλληνιακός-ΑΟ Υπάτου

Κόρινθος 2006-Θύελλα Ραφήνας

ΑΣ Ρόδος-Μαρκό

Αιολικός-Αήττητος Σπάτων

Παναρκαδικός-Αχαρναϊκός

Κιθαιρών Καπαρελλίου-ΑΟ Ν. Αρτάκης

Ρεπό: ΑΕΚ Τρίπολης

 

12η αγωνιστική 25η

Κόρινθος 2006-Παλληνιακός

Θύελλα Ραφήνας-ΑΣ Ρόδος

ΑΕΚ Τρίπολης-Αιολικός

Μαρκό-Παναρκαδικός

Αήττητος Σπάτων-ΑΟ Ν. Αρτάκης

Αχαρναϊκός-Κιθαιρών Καπαρελλίου

Ρεπό: ΑΟ Υπάτου

 

13η αγωνιστική 26η

ΑΣ Ρόδος-Κόρινθος 2006

Αιολικός-ΑΟ Υπάτου

Παναρκαδικός-Θύελλα Ραφήνας

ΑΟ Ν. Αρτάκης-ΑΕΚ Τρίπολης

Κιθαιρών Καπαρελλίου-Μαρκό

Αήττητος Σπάτων-Αχαρναϊκός

Ρεπό: Παλληνιακός

Ειδήσεις: 

Προσθήκη νέου σχολίου

Το ArcadiaPortal.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμά του να μην αναρτά υβριστικά, συκοφαντικά σχόλια και διαφημίσεις. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά τις απόψεις των αναγνωστών.