Το πρόγραμμα της Α' Αρκαδίας για την σεζόν 2017-2018 (vid)

Time to read
less than
1 minute
Read so far

Το πρόγραμμα της Α' Αρκαδίας για την σεζόν 2017-2018 (vid)

Σεπτέμβριος 13, 2017 - 19:26
0 σχόλια

Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τετάρτης 13 Σεπτεμβρίου η κλήρωση των πρωταθλημάτων των τοπικών κατηγοριών ποδοσφαίρου στην αίθουσα των συνεδριάσεων του ξενοδοχείου «Μέναλον».

Το παρών στην κλήρωση έδωσαν τα μέλη του διοικητικού συμβουλίου της ΕΠΣ Αρκαδίας, ο πρόεδρος των διαιτητών Αρκαδίας Γεώργιος Τσούκας αλλά και εκπρόσωποι των ομάδων που έμαθαν το πρόγραμμα για την αγωνιστική περίοδο 2017-2018.

Να σημειωθεί πως η πρεμιέρα το νέου πρωταθλήματος της Α’ Αρκαδίας θα πραγματοποιηθεί το Σαββατοκύριακο 7 και 8 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α’ Αρκαδίας

1η αγωνιστική

Ορχομενός-Ερμής Μελιγούς

ΑΕΚ-Αχιλλέας

Απόλλων-Δόξα Μεγαλόπολης

Πανιώνιος Μεγαλόπολης-Κορακοβούνι

Βρασιές-Τεγέα

Πανθυρεατικός-Μαντινειακός

2η αγωνιστική

ΑΕΚ-Ορχομενός

Ερμής Μελιγούς-Απόλλων

Αχιλλέας-Πανιώνιος Μεγαλόπολης

Δόξα Μεγαλόπολης-Βρασιές

Κορακοβούνι-Πανθυρεατικός

Μαντινειακός-Τεγέα

3η αγωνιστική

Ορχομενός-Απόλλων

Πανιώνιος Μεγαλόπολης-ΑΕΚ

Βρασιές-Ερμής Μελιγούς

Πανθυρεατικός-Αχιλλέας

Μαντινειακός-Δόξα Μεγαλόπολης

Τεγέα-Κορακοβούνι

4η αγωνιστική

Πανιώνιος Μεγαλόπολης-Ορχομενός

Απόλλων-Βρασιές

ΑΕΚ-Πανθυρεατικός

Ερμής Μελιγούς-Μαντινειακός

Αχιλλέας-Τεγέα

Κορακοβούνι-Δόξα Μεγαλόπολης

5η αγωνιστική

Ορχομενός-Βρασιές

Πανθυρεατικός-Πανιώνιος Μεγαλόπολης

Μαντινειακός-Απόλλων

Τεγέα-ΑΕΚ

Κορακοβούνι-Ερμής Μελιγούς

Δόξα Μεγαλόπολης-Αχιλλέας

6η αγωνιστική

Πανθυρεατικός-Ορχομενός

Βρασιές-Μαντινειακός

Πανιώνιος Μεγαλόπολης-Τεγέα

Απόλλων-Κορακοβούνι

ΑΕΚ-Δόξα Μεγαλόπολης

Ερμής Μελιγούς-Αχιλλέας

7η αγωνιστική

Ορχομενός-Μαντινειακός

Τεγέα-Πανθυρεατικός

Κορακοβούνι-Βρασιές

Δόξα Μεγαλόπολης-Πανιώνιος Μεγαλόπολης

Αχιλλέας-Απόλλων

Ερμής Μελιγούς-ΑΕΚ

8η αγωνιστική

Τεγέα-Ορχομενός

Μαντινειακός-Κορακοβούνι

Πανθυρεατικός-Δόξα Μεγαλόπολης

Βρασιές-Αχιλλέας

Πανιώνιος Μεγαλόπολης-Ερμής Μελιγούς

Απόλλων-ΑΕΚ

9η αγωνιστική

Ορχομενός-Κορακοβούνι

Δόξα Μεγαλόπολης-Τεγέα

Αχιλλέας-Μαντινειακός

Ερμής Μελιγούς-Πανθυρεατικός

ΑΕΚ-Βρασιές

Απόλλων-Πανιώνιος Μεγαλόπολης

10η αγωνιστική

Δόξα Μεγαλόπολης-Ορχομενός

Κορακοβούνι-Αχιλλέας

Τεγέα-Ερμής Μελιγούς

Μαντινειακός-ΑΕΚ

Πανθυρεατικός-Απόλλων

Βρασιές-Πανιώνιος Μεγαλόπολης

11η αγωνιστική

Αχιλλέας-Ορχομενός

Ερμής Μελιγούς-Δόξα Μεγαλόπολης

ΑΕΚ-Κορακοβούνι

Απόλλων-Τεγέα

Πανιώνιος Μεγαλόπολης-Μαντινειακός

Βρασιές-Πανθυρεατικός

* Στον δεύτερο γύρο τα παιχνίδια είναι αντίστροφα

Video: 

Arcadia Portal.gr Κληρώσεις πρωταθλημάτων σε Α και Β Αρκαδίας


Προσθήκη νέου σχολίου

Το ArcadiaPortal.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμά του να μην αναρτά υβριστικά, συκοφαντικά σχόλια και διαφημίσεις. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά τις απόψεις των αναγνωστών.