Παναρκαδικός - Πάμισος 4-1 (vid)

Νοέμβριος 25, 2018 - 18:28
0 σχόλια

Ο Παναρκαδικός μπορεί να είδε την γκέλα να πλησιάζει με τον Πάμισο να τον ισοφαρίζει στο 75' όμως κατάφερε στα τελευταία λεπτά να πετύχει τρία τέρματα και να κερδίσει με 4-1 παίρνοντας μια σπουδαία νίκη για την 9η αγωνιστική του 8ου ομίλου της Γ' Εθνικής.

Γεωργόπουλος στο 7', Μουλιάτος στο 84, Τσιώλης στο 88' και Βίγκνιεβιτς στο 94' οι σκόρερ του τριφυλλιού με τον Παπαδόπουλο για τους Μεσσήνιους να ισοφαρίζει προσωρινά στο 75ο λεπτό της αναμέτρησης.

Δείτε τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις από τον αγώνα του Παναρκαδικού με τον Πάμισο.

ArcadiaPortal.gr Παναρκαδικός - Πάμισος 4-1