4 σχόλια

Φίλες και φίλοι του αθλητισμού μείνετε συντονισμένοι στο live του ArcadiaPortal.gr και παρακολουθήστε την εξέλιξη της πολύ σημαντικής αναμέτρησης ανάμεσα στην Βέροια και τον Αστέρα Τρίπολης για την 29η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League.

(Τελικό) Βέροια-Αστέρας Τρίπολης 4-3

Τέλος αγώνα στην Βέροια, ήττα για τον Αστέρα Τρίπολης.

55' Γκοοοοοοοοοοολλλλλλλ για τον Αστέρα. Χατ τρικ για τον Μιχάλη Μανιά με την αρκαδική ομάδα να μειώνει στο σκορ και να μπαίνει ξανά στο παιχνίδι.

Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου.

Τέλος πρώτου ημιχρόνου. Βέροια-Αστέρας Τρίπολης 4-2

37' Γκολ η Βέροια και 4-2. Ο Σαρπόνγκ δίνει προβάδισμα δύο τερμάτων πλέον στην ομάδα του.

* Τι άλλο θα δούμε στην Βέροια... Απίστευτα πράγματα με τον Αστέρα να βλέπει το 0-2 του 8' να γίνεται 3-2 στο 20'.

20' Γκολ η Βέροια και 3-2. Ολική ανατροπή μέσα σε 20' λεπτά για τους γηπεδούχους. Ο Λινάρδος με το δεύτερο προσωπικό του γκολ δίνει το προβάδισμα στην ομάδα του.

* Τρομερά πράγματα στην Βέροια στο πρώτο 15λεπτό. Ο Αστέρας Τρίπολης με τα δύο γκολ του Μανιά προηγήθηκε 0-2 στο 4' και το 8' με τους γηπεδούχους να απαντούν με τον Λινάρδο στο 9' και τον Καπετάνο στο 13' και να ισοφαρίζουν σε 2-2.

13' Γκολ η Βέροια και 2-2. Απίστευτα πράγματα! Πλασέ του Καπετάνου και η Βέροια ισοφαρίζει.

9' Γκολ για την Βέροια και 1-2. Κεφαλιά του Λινάνδρου μέσα από τη μεγάλη περιοχή και η Βέροια μειώνει στο σκορ.

8' Γκοοοοοοοοοοολλλλλλλλλλλλ για τον Αστέρα. Ο Μιχάλης Μανιάς χτυπάει και πάλι και κάνει το 0-2.

4' Γκοοοοοοοοοοοοοοοολλλλλλλλλλ για τον Αστέρα. Ο Μάσα μοίρασε στον Μανιά και αυτός με ιδανικό τελείωμα πέτυχε το 1-0.