Live: ΠΑΣ Γιάννινα - Αστέρας

Απρίλιος 14, 2019 - 18:34

Φίλες και φίλοι του ποδοσφαίρου μείνετε συντονισμένοι στο live του ArcadiaPortal.gr και παρακολουθήστε την εξέλιξη της σπουδαίας και καθοριστικής αναμέτρησης του Αστέρα Τρίπολης στα Ιωάννινα με αντίπαλο τον ΠΑΣ.

(ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ) ΠΑΣ Γιάννινα - Αστέρας Τρίπολης 0-0

Τέλος αγώνα στα Ιωάννινα.

78' Τρομερή απόκρουση του Αθανσιάδη σε σουτ του Μάνου μετά από λάθος του Πασαλίδη.

76' Εκπληκτική ευκαιρία για τον Αστέρα με τον Τασουλή να σερβίρει στον Ιγκλέσιας και τον Μιχαήλ να λέει "οχι" στον Αργεντινό.

59' Κόρνερ για τον ΠΑΣ κεφαλιά του Σκόνδρα η μπάλα άουτ.

58' Ανάποδο ψαλιδάκι του Μάνου και πάλι ο Αθανασιάδης είναι εκεί και κρατάει το μηδέν.

55' Ο Αθανασιάδης σταματάει εντυπωσιακά τον Μάνο. Ευκαιρία για τον ΠΑΣ.

49' Ακυρώνεται γκολ του Αστέρα για επιθετικό φάουλ. Εντελώς λάθος η απόφαση, κακός δεν μέτρησε το γκολ.

48' Μεγάλη ευκαιρία γιοα τον Αστέρα με τον Μιχαήλ να σταματά τον Ιγκλέσιας.

46' Ο ΠΑΣ πέτυχε γκολ με τον Κρίζμαν αλλά δεν μέτρησε γοα οφσαιντ.

Ξεκίνησε με το δεύτερο ημίχρονο.

45' Ημίχρονο στα Ιωάννινα χωρίς σκορ και πολλές ευκαιρίες.

40' Σουτ του Σεργκελασβίλι μπλόκαρε εύκολα ο Αθανασιάδης.

32' Νέο σουτ του Τσιλιανίδη η μπάλα πέρασε λίγο άουτ.

26' Αναγκαστική αλλαγή για τον Αστέρα ο Αραβίδης στην θέση του Μανιά.

23' Πλασέ του Τσιλιανίδη με τα πόδια διώχνει ο Μιχαήλ. Π΄ρωτη πολύ καλή στιγμή για τον Αστέρα στο παιχνίδι.

15' λεπτά αγώνα στα Ιωάννινα χωρίς την μεγάλη ευκαιρία και από τις δύο ομάδες με τις μάχες στον χώρο του κέντρου να κυριαρχούν.

Έναρξη αγώνα στα Ιωάννινα

ΠΑΣ Γιάννινα: Μιχαήλ Ν., Μιχαήλ Α., Σκόνδρας, Κάργας, Κάστρο, Σεργκελασβίλι, Νικολιάς, Πάντελιτς, Κρίζμαν, Μάνος, Μπουκουβάλας

Αστέρας Τρίπολης: Αθανασιάδης, Μαρτίνεζ, Κώτσιρας, Τριανταφυλλόπουλος, Πασαλίδης, Βαλιέντε, Μουνάφο, Ιγκλέσιας, Μπέλοκ, Μανιάς, Τσιλιανίδης