Live: ΠΑΟΚ - Αστέρας

Μάιος 24, 2015 - 16:45

Τελικό: ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης 0 - 0

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του αγώνα για την 2η αγωνιστική των play off της Super League ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και τον Αστέρα Τρίπολης.

94' Τέλος αγώνα ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης 0-0

93' Σουτ του Σαβίδη η μπάλα μακριά άουτ.

90' Μπήκαμε στις καθυστερήσεις του αγώνα. 4' λεπτά του επιπλέον χρόνου.

89' Δυνατό σουτ του Τζιόλη η μπάλα άουτ.

87' Αλλαγή για τον Αστέρα ο Ζησόπουλος στην θέση του Μάσα.

85' Λάθος του Γκοϊάν με τον Πόζογλου να του κλέβει την μπάλα αλλά να αστοχεί αμαρκάριστος από το ύψος του πέναλτι.

84' Αλλαγή για τον Αστέρα ο Τσοκάνης στην θέση του Μπαντιμπανγκά.

83' Δεύτερη κίτρινη και κόκκινη κάρτα για τον Νίκο Φερνάντεζ. Με 10 ο Αστέρας στα τελευταία λεπτά.

81' Κίτρινη κάρτα στον Μπαράλες.

80' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ ο Σαβίδης στην θέση του Νομπόα.

79' Απευθείας φάουλ για τον ΠΑΟΚ με τον Περέιρα ο Θεοδωρόπουλος διώχνει σε κόρνερ.

78' Κίτρινη κάρτα στον Νίκο  Φερνάντεζ.

75' Αλλαγή για τον Αστέρα ο Νίκο Φερνάντεζ στην θέση του Ρόλε.

72' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ ο Πόζογλου στην θέση του Μακ.

70' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με τον Κουλούρη  να στέλνει την μπάλα στο δοκάρι μετά από σέντρα του Μακ.

66' Κίτρινη κάρτα στον Λούι.

65' Κεφαλιά του Κουλούρη η μπάλα περνά άουτ.

60' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ ο Κουλούρης στην θέση του Παπαδόπουλου.

57' Σουτ του Μπαντιμπανγκά ο Ρικάρντο Κόστα βάζει την κόντρα νέα καλή στιγμή για τον Αστέρα που πιέζει για το γκολ.

54' Σουτ και πάλι από τον Λούι μέσα από την περιοχή μπάλα όμως φεύγει ψηλά άουτ.

50' Ευκαιρία για τον Αστέρα με τον Μάσα να σεντράρει και τον Λούι να πίανει σουτ στην κίνηση μέσα από την περιοχή με τους αμυντικούς του ΠΑΟΚ όμως να απομακρύνουν την μπάλα.

45' Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο στην Τούμπα.

45' Τέλος πρώτου ημιχρόνου ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης 0-0.

35' Σουτ του Κάτσε η μπάλα άουτ.

26' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με τον Μακ να βγαίνει μόνος απέναντι από τον Θεοδωρόπουλο και να στέλνει τη μπάλα άουτ.

19' Κίτρινη κάρτα στον Γκοϊάν.

16' Κίτρινη κάρτα στον Κίτσιου.

13' Πρώτη καλή στιγμή για τον Αστέρα με τον Ρόλε να εκτελεί το φάουλ και τον Μπαράλες με κεφαλιά να στέλνει τη μπάλα λίγο άουτ.

1’ Το παιχνίδι ξεκίνησε.

Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Ιτάνζ, Κίτσιου, Ρατ, Τζαβέλας, Ρικάρντο Κόστα, Τζιόλης, Νομπόα, Κάτσε, Περέιρα, Μακ, Παπαδόπουλος

Στον πάγκο: Γλύκος, Πούγγουρας, Σκόνδρας, Σαββίδης, Μαντούρο, Πόζογλου, Κουλούρης

Η ενδεκάδα του Αστέρα Τρίπολης: Θεοδωρόπουλος, Παντελιάδης, Λούι, Σανκαρέ, Γκοιάν, Κουρμπέλης, Ιγκλέσιας, Μάσα, Μπαντιμπανγκά, Ρόλε,  Μπαράλες.

Στον πάγκο: Μπαντής, Αλόνσο, Ζησόπουλος, Τσοκάνης, Φερνάντες, Μουνάφο, Πάρα.