Live: Europa League Besiktas-Αστέρας Τρίπολης

Σεπτέμβριος 18, 2014 - 18:51

ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

92' ΤΕΛΟΣ Ο Αστέρας ξεκινάει ιδανικά τις υποχρεώσεις του στο Europa League. Περισσότερα σε λίγο

90' Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων

88' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ Αντεπίθεση του Αστέρα, πάσα του Ρόλε στον Πάρα, σουτάρα από τον Αργεντινό και 1-1

- Απόλλων Λεμεσού- Ζυρίχη 3-2

84' Τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Γιαννιώτας στη θέση του Μπαράλες. Για τη Μπεσίκτας ο Κογιουνλού στη θέση του Σαχάν

- Ντιναμό Ζάγκρεμπ- Άστρα Γκιουργκίου 4-1

- Κοπεγχάγη- Ελσίνκι 2-0

- Σάλτσμπουργκ- Σέλτικ 2-2

76' Ο Μουνάφο στη θέση του Παντελιάδη

75' Κεφαλιά του Μπαράλες η μπάλα περνά άουτ

74' Κίτρινη στο Γκόιαν

- Ντνιέπρ- Ίντερ 0-1

- Κοπεγχάγη- Ελσίνκι 1-0

- Ντιναμό Ζάγκρεμπ- Άστρα Γκιουργκίου 4-0

69' Ο Σόσα στη θέση του Ούζιακουπ

68' Ο Πάρα στη θέση του Μπαντιμπαγκά.

65' Από το πουθενά, παραλίγο αυτογκόλ, έδιωξε ο Κοσίσκι σε κόρνερ. Στην εξέλιξη, δυνατό σουτ του Σαχάν, η μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι

Γκλάντμπαχ-Βιγιαρεάλ 1-1

- Παναθηναϊκός- Δυναμό Μόσχας 1-2

- Σάλτσμπουργκ- Σέλτικ 1-2

59' Πάρα και Μουνάφο κάνουν ζέσταμα

53' Πρώτη φάση στο 2ο ημίχρονο. Σουτ του Σαχάν μέσα από την περιοχή, η μπάλα άουτ

-Απόλλων Λεμεσού- Ζυρίχη 2-2

- Παναθηναϊκός- Δυναμό Μόσχας 0-2

46' Αρχίζει το δεύτερο ημίχρονο, οι δύο ομάδες συνεχίζουν με τους παίχτες που τελείωσαν το ημίχρονο

Σάλτσμπουργκ- Σέλτικ 1-1

45' Σουτ του Τόρε μέσα στην περιοχή, η μπάλα ψηλά άουτ

- Παναθηναϊκός- Δυναμό Μόσχας 0-1

-Απόλλων Λεμεσού- Ζυρίχη 2-0

39' Κοντά στην ισοφάριση ο Αστέρας. Σέντρα του Λούι, κεφαλιά-ψαράκι του Μπαράλες, η μπάλα λίγο άουτ

37' Μεγάλη ευκαιρία για τους Τούρκους με τον Όζιακουπ, η μπάλ απάνω από το οριζόντιο δοκάρι

-Σάλτσμπουργκ- Σέλτικ 1-1

- Το γκολ μπήκε σε μια στιγμή που ο Αστέρας φαινόταν να έχει ισορροπήσει το παιχνίδι

33' Η Μπεσίκτας ανοίγει το σκορ. Σουτ του Τόρε. η μπάλα δοκάρι και στα δίχτυα του Κοσίσκι

29' Αναγκαστική αλλαγή για τη Μπεσίκτας. Ο Τοσούν στη θέση του τραυματία Πέκτεμεκ

26' ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ Κούρσα 35 μέτρων του Ζησόπουλου, μπήκε στην περιοχή, τετ-α-τετ και η μπάλα περνάει βασανιστικά λίγο μακριά από το δοκάρι

-Αϊντχόφεν- Εστορίλ 1-0

-Ντιναμό Ζάγκρεμπ- Άστρα Γκιουργκίου 2-0

22' Ο Αστέρας κοντά στο γκολ. Παράλληλη  μπαλιά του Παντελιάδη, ο Μπαντιμπαγκά δεν προλαβαίνει να κάνει την προβολή

-Γκλάντμπαχ-Βιγιαρεάλ 1-0

-Ντιναμό Ζάγκρεμπ- Άστρα Γκιουργκίου 1-0

17' Νέα καλή στιγμή για τους γηπεδούχους με το Σαχάν, η μπάλα άουτ

-Σάλτσμπουργκ- Σέλτικ 0-1

14' Ο Κάβλακ πιάνει σουτ στη γραμμή της περιοχής, η μπάλα άουτ.

- Με την ολοκλήρωση του πρώτου δεκαλέπτου, γκολ υπάρχει μόνο στον αγώνα Απόλλων Λεμεσού- Ζυρίχη 1-0

9' Οι Τούρκοι πιέζουν. Σουτ του Τόρε, η μπάλα λίγο άουτ

8' Μεγάλη ευκαιρία για τη Μπεσικτάς, φάουλ του Ούζιακουπ, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι του Κοσίσκι

Σάλτσμπουργκ- Σέλτικ

1' Ξεκίνησε ο αγώνας με τον Αστέρα στη σέντρα

19.59  Όλα έτοιμα για την έναρξη του αγώνα. ΠΑΜΕ ΑΣΤΕΡΑ!