Live: Ατρόμητος-Αστέρας

Μάιος 27, 2015 - 16:34

Τελικό: Ατρόμητος - Αστέρας Τρίπολης 0-0

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του αγώνα για την 3η αγωνιστική των play off της Super League ανάμεσα στον Ατρόμητο και τον Αστέρα Τρίπολης.

90+3 Τέλος αγώνα Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης 0-0.

90+1 Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Φυντανίδη με 10 ο Ατρόμητος.

90' Μπήκαμε στις καθυστερήσεις. 3 τα λεπτά του επιπλέον χρόνου.

87' Σουτ του Ναπολεόνι η μπάλα άουτ.

84' Σέντρα του Κατσουράνη από δεξιά ο Θεοδωρόπουλος απέκρουσε με τις γροθιές και ο Μαρσελίνιο που έκανε το σουτ στην κίνηση με την μπάλα να περνάει δίπλα από το αριστερό δοκάρι του τερματοφύλακα του Αστέρα.

79' Κίτρινη κάρτα στον Φυτανίδη.

76' Αλλαγή για τον Ατρόμητο ο Καράσκο στην θέση του Πίτου Γκαρσία.

74' Αλλαγή για τον Αστέρα  Ζησόπουλος στην θέση του Πάρα.

71' Αλλαγή για τον Αστέρα ο Μουνάφο στην θέση του Μάσα.

66' Λάθος του Σανκαρέ ο Ναπολεόνι έκανε το σουτ  με τον Θεοδωρόπουλο να αποκρούει αρχικά και να μπλοκάρει την μπάλα στη συνέχεια.

63' Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο ο Μαρσελίνιο στην θέση του Καραμάνου και ο Αγκουαζί στην θέση του Μπάλλα.

62' Κίτρινη κάρτα στον Γκοϊάν.

61' Ο Ούμπιντες έκανε το διαγώνιο σουτ από δεξιά απομάκρυνε με προβολή ο Σανκαρέ.

56' Κίτρινη κάρτα στον Μπαράλες.

55' Ο Κιβρακίδης  έκανε το σουτ έξω από την περιοχή με τον Θεοδωρόπουλο να μπλοκάρει σταθερά την μπάλα.

52' Φάουλ για τον Αστέρα με τον Ρόλε με την μπάλα να περνά από πολλά σώματα και φεύγει άουτ.

49' Κίτρινη κάρτα στον Σανκαρέ.

45' Αλλαγή για τον Αστέρα ο Πάρα στην θέση του Μπαντιμπανγκά.

45' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου.

45+1 Τέλος πρώτου ημιχρόνου Ατρόμητος - Αστέρας Τρίπολης 0-0.

45' Κίτρινη κάρτα στον Κουρμπέλη.

44' Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ρόλε η μπάλα λίγο πάνω από τα δοκάρια του Γκορμπούνοφ.

43' Κεφαλιά του Μπαράλες η μπάλα άουτ.

42' Ο Μπάλας  έκανε το σουτ από το ύψος της περιοχής  με την μπάλα να κοντράρει στα σώματα.

36' Ο Ρόλε έκανε το μακρινό σουτ απέκρουσε ο Γκορμπούνοφ με γροθιές.

32' Ο Ναπολεόνι έκανε το σουτ ο Θεοδωρόπουλος απέκρουσε  ο Ούμπιντες  έκανε  την προβολή από κοντά με τους αμυντικούς του Αστέρα να απομακρύνουν.

29' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Πίτου Γκαρσία  μπήκε στην περιοχή από αριστερά και έκανε το διαγώνιο πλασέ, με τον Θεοδωρόπουλο να αποκρούει.

19'  Πλασέ του Μάσα έξω από την περιοχή, ο Γκορμπούνοφ μπλόκαρε την μπάλα.

16'  Ο Μπάλλας έκανε το σουτ λίγο έξω από την περιοχή, η μπάλα πέρασε πάνω από τα δοκάρια του Θεοδωρόπουλου.

14' Φάουλ αυτή την φορά για τον Αστέρα με τον Ρόλε κεφαλιά του Σανκαρέ η μπάλα άουτ.

13' Πρώτη ευκαιρία στον αγώνα με την κεφαλιά του Φυντανίδη μετά από την εκτέλση φάουλ του Ούμπιντες να φεύγει άουτ.