Live: Αστέρας - ΠΑΣ Γιάννινα

Αύγουστος 19, 2017 - 18:17
0 σχόλια

Σέντρα στο πρωτάθλημα της Super League για την αγωνιστική περίοδο 2017-2018 με την αναμέτρηση του Αστέρα Τρίπολης με τον ΠΑΣ Γιάννινα στο γήπεδο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης".

Φίλες και φίλοι του αθλητισμού μείνετε συντονισμένοι στο live του ArcadiaPortal.gr και παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του αγώνα για την 1η αγωνιστική μεταξύ του Αστέρα Τρίπολης με τον ΠΑΣ Γιάννινα.

(Τελικό αποτέλεσμα) Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΣ Γιάννινα 1-2

Τέλος αγώνα ο ΠΑΣ θα είναι ο νικητής με 1-2.

48' Γκοοοοοοοοοοολλλλλλ για τον Αστέρα. Ο Νίκος Καλτσάς πετυχαίνει το πρώτο γκολ της αρκαδικής ομάδας στο πρωτάθλημα και μειώνει σε 1-2.

Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου.

Τέλος πρώτου ημιχρόνου στο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης". Αστερας Τρίπολης-ΠΑΣ Γιάννινα 0-2.

19' Γκολ για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Κόρνερ του Λόπες και ο Μαυροπάνος από την καρδιά της μικρής περιοχής με κεφαλιά κάνει το 0-2.

7' Γκολ για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Γρήγορη αντεπίθεση από τους φιοξενούμενους, κεφαλιά από τον Λόπεζ και 0-1.