Κορακοβούνι - Α.Ο. Τεγέας 1 - 1 (vid)

Φεβρουάριος 05, 2017 - 21:00
0 σχόλια

Στον Άγιο Ανδρέα Κορακοβούνι και Α.Ο. Τεγέας αναδείχθηκαν ισόπαλοι με σκορ 1-1 στο παιχνίδι για την 16η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α’ Αρκαδίας την Κυριακή 5 Φεβρουαρίου.

Το Κορακοβούνι άνοιξε το σκορ με τον Λάμπρου στο 13ο λεπτό με την Τεγέα στο δεύτερο ημίχρονο να φέρνει τον αγώνα στα ίσια με τέρμα που σημείωσε ο Ηλιόπουλος στο 77ο λεπτό γράφοντας έτσι το τελικό 1-1 που ήταν και το σκορ της αναμέτρησης.

Δείτε στο βίντεο από το Korakovouni Web Radio τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις της αναμέτρησης του Κορακοβουνίου με τον Α.Ο. Τεγέας.

Κορακοβούνι-Τεγέα 1-1 (5-2-2017)