Ισοπαλία ο Παναρκαδικός, ήττα για την ΑΕΚ Τρίπολης

Οκτώβριος 06, 2019 - 18:09
0 σχόλια

Μία ισοπαλία και μία ήττα ήταν του αποτελέσματα των δύο Αρκαδικών ομάδων στον 6ο όμιλο της Γ' Εθνικής και την τρίτη αγωνιστική με τον Παναρκαδικό να φεύγει με τον βαθμό από την Παλλήνη με 1-1 και την ΑΕΚ Τρίπολης να γνωρίζει εντός έδρας ήττα με 0-2 από την Θύελλα Ραφήνας.

Ο Παναρκαδικός πραγματοποίησε εξαιρετική εμφάνιση στην Παλλήνη κόντρα στον Παλληνιακό και προηγήθηκε στο πρώτο μέρος με τον Γιουκούδη με τους γηπεδούχους να ισοφαρίζουν στο 86ο λεπτό.

Στο άλλο παιχνίδι αυτό της ΑΕΚ Τρίπολης Θύελλα Ραφήνας άνοιξε το σκορ στο πρώτο μέρος με γκολ του Δημητρίου και στην επανάληψη διπλασίασε τα τέρματα της με δυνατό μακρινό σουτ του Γεβαγωτέλλη για το τελικό 0-2.