Η αγωνιστική κίνηση του Σαββατοκύριακου

Time to read
less than
1 minute
Read so far

Η αγωνιστική κίνηση του Σαββατοκύριακου

Νοέμβριος 09, 2018 - 10:30
0 σχόλια

Έντονη αθλητική δραστηριότητα περιλαμβάνει το Σαββατοκύριακο 10 και 11 Νοεμβρίου με αναμετρήσεις για την Super League, την Γ' Εθνική, την Α2 κατηγορία μπάσκετ γυναικών, την Α' και την Β' Αρκαδίας, την Α' ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ και την Α1 και την Α2 ΕΣΚΑΚ αλλά και με παιχνίδια για το τους δύο ομίλους του Παιδικού Πρωταθλήματος Αρκαδίας.

Super League

Σάββατο 10 Νοεμβρίου

17:15 ΑΕΛ - ΠΑΣ Γιάννινα

19:00 Ξάνθη - Πανιώνιος

19:30  Λεβαδειακός - ΟΦΗ

Κυριακή 11 Νοεμβρίου

15:00 ΑΕΚ - Ατρόμητος

17:15 ΠΑΟΚ - Παναιτωλικός

19:00 Λαμία - Αστέρας Τρίπολης

19:30 Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός

Δευτέρα 12 Νοεμβρίου

19:00 Απόλλων Σμύρνης - Άρης

Γ' Εθνική Κατηγορία (8ος όμιλος)

Κυριακή (8/11, 15:00)

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Εικοσιμίας

ΑΟ Υπάτου-Αμβρυσσέας Διστόμου

Παναργειακός-Αστέρας Βλαχιώτη

Ασπρόπυργος-Πάμισος

ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΕ Λέρνας

Καλαμάτα-Μανδραϊκός

ΑΟ Κατασταρίου-Παναρκαδικός

Α2 Κατηγορία Μπάσκετ Γυναικών

Κυριακή 11 Νοεμβρίου

Πελασγός-ΕΦΑΟ Ζωγράφου

Α' Αρκαδίας

Σάββατο (10/11, 15:00)

Νικηταράς Δολιανών-Δόξα Μεγαλόπολης

Λεωνίδιο-Κορακοβούνι

Ορχομενός Λεβιδίου-Πανθυρεατικός

Κυριακή (11/11, 15:00)

Μαντινειακός-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

Απόλλων Τυρού-ΑΕΚ Τρίπολης

Ερμής Μελιγούς-Τεγέα

Β' Αρκαδίας

Σάββατο (10/11, 15:00)

Αχιλλέας-Ηρακλής

Κυριακή 11 Νοεμβρίου

11:00 ΑΕ Κορυθίου-Νεστάνη

15:00 Δημητσάνα-ΠΑΟΚ

15:00 Κανδήλα-Πανιώνιος Μεγαλόπολης

15:00 Παγγορτυνιακός-ΑΕ Μαρίου

Α' ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

Σάββατο 10 Νοεμβρίου

19:00 Πελασγός-Ακάδημος

Κυριακή 11 Νοεμβρίου

16:00 ΓΣ Μεσσήνης-Δρομείς

16:00 Πολύβιος-Καλαμάτα 1980

18:00 Άτλας-Αρκαδικός

20:00 Ευκλής-ΓΣ Γαργαλιάνων

Δευτέρα 12 Νοεμβρίου

18:00 Λακωνικός Κρόνος-Σπαρτιατικός

Ρεπό: Κάστρο Μονεμβασιάς

Α1 ΕΣΚΑΚ

Σάββατο 10 Νοεμβρίου

17:00 Άρατος-Πήγασος

Α2 ΕΣΚΑΚ

Σάββατο 10 Νοεμβρίου

14:00 Δόξα Αγ. Ανδριανού - Λεωνίδιο

Παιδικό Πρωτάθλημα Αρκαδίας (1ος όμιλος)

Σάββατο 10 Νοεμβρίου

11:00 Παναρκαδικός-Αστέρας Τρίπολης Τρίπολης

11:00 Πανιώνιος Μεγαλόπολης-Τεγέα

Παιδικό Πρωτάθλημα Αρκαδίας (2ος όμιλος)

Σάββατο 10 Νοεμβρίου

11:00 Κορακοβούνι-Βρασιές

Κυριακή 11 Νοεμβρίου

11:00 Αχιλλέας-Πανθυρεατικός

Ειδήσεις: 

Προσθήκη νέου σχολίου

Το ArcadiaPortal.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμά του να μην αναρτά υβριστικά, συκοφαντικά σχόλια και διαφημίσεις. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά τις απόψεις των αναγνωστών.