Η αγωνιστική κίνηση του σαββατοκύριακου
Το πρόγραμμα των αθλητικών αναμετρήσεων των ομάδων της Αρκαδίας σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ
Super League
5η αγωνιστική
Σάββατο 27 Σεπτεμβρίου
16.00 Πλατανιάς-Αστέρας Τρίπολης
18.15 Πανιώνιος- SKODA Ξάνθη
20.30 Ατρόμητος-Ολυμπιακός
Κυριακή 28 Σεπτεμβρίου
16.00 Παναθηναϊκός-Νίκη Βόλου
18.15 Βέροια-ΠΑΣ Γιάννινα
18.15 Εργοτέλης-Παναιτωλικός
18.15 Λεβαδειακός-Κέρκυρα
20.30 ΠΑΟΚ-ΟΦΗ
Δευτέρα29 Σεπτεμβρίου
19.30 Καλλονή-Πανθρακικός
Βαθμολογία
- Ολυμπιακός 10
- ΠΑΟΚ 10
- Βέροια 9
- Καλλονή 7
- Παναθηναϊκός 7
- Κέρκυρα 7
- Ατρόμητος 7
- Πανιώνιος 6
- Αστέρας Τρίπολης 6
- ΟΦΗ 6
- ΠΑΣ Γιάννινα 5
- SKODA Ξάνθη 5
- Πανθρακικός 5
- Πλατανιάς 3
- Εργοτέλης 3
- Λεβαδειακός 2
- Παναιτωλικός 2
- Νίκη Βόλου 0
Κύπελλο Γ’ Εθνικής
Κυριακή 28 Σεπτεμβρίου, 15.30
Παναρκαδικός-Παναργειακός
ΠΑΟ Λουτρακίου-Μανδραϊκός
Αχαϊκή-Πανελευσινιακός
Ερμής Κυβερίου-Ζακυνθιακός
Δόξα Μανωλάδας-Βύζας Μεγάρων
ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Μαγούλας
Κύμη-Καλαμάτα
Superleague Κ20
Σάββατο 27 Σεπτεμβρίου
11.00 Παναθηναϊκός-Νίκη Βόλου
11.00 Πλατανιάς-Αστέρας Τρίπολης
11.30 Εργοτέλης-Παναιτωλικός
11.30 Πανιώνιος-SKODA Ξάνθη
13.00 Λεβαδειακός-Κέρκυρα
Κυριακή 28 Σεπτεμβρίου
11.00 Καλλονή-Πανθρακικός
13.00 Βέροια-ΠΑΣ Γιάννινα
13.30 ΠΑΟΚ-ΟΦΗ
Ο αγώνας Ατρόμητος-Ολυμπιακός αναβλήθηκε
Βαθμολογία
- Ατρόμητος 12
- SKODA Ξάνθη 12
- Ολυμπιακός 9
- Πανιώνιος 8
- Αστέρας Τρίπολης 8
- Βέροια 6
- ΠΑΟΚ 6
- Παναθηναϊκός 5
- Λεβαδειακός 5
- Εργοτέλης 4
- Πανθρακικός 4
- ΟΦΗ 3
- Πλατανιάς 3
- Παναιτωλικός 3
- Καλλοή 3
- Κέρκυρα 1
- Νίκη Βόλου 1
- ΠΑΣ Γιάννινα 0
Superleague Κ17
3η αγωνιστική
Σάββατο 27 Σεπτεμβρίου
12.30 Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης
Κυριακή 28 Σεπτεμβρίου
11.00 Εργοτέλης-ΟΦΗ
12.00 Ολυμπιακός-Καλλονή
12.00 Πανιώνιος-Λεβαδειακός
Βαθμολογία
- Ολυμπιακός 6
- Ατρόμητος 6
- Πανιώνιος 4
- Αστέρας Τρίπολης 3
- Εργοτέλης 3
- Παναθηναϊκός 1
- Λεβαδειακός 0
- Καλλονή 0
- ΟΦΗ 0
- Πλατανιάς 0
Κύπελλο Αρκαδίας 3η φάση
Σάββατο 27 Σεπτεμβρίου, 16.00
Πανιώνιος-ΑΕΚ Τρίπολης
Κυριακή 28 Σεπτεμβρίου, 16.00
Βρασιές-Πανθυρεατικός
17.00 Λεωνίδιο-Απόλλων Τυρού
Δευτέρα 29 Σεπτεμβρίου, 16.00
Δόξα Μεγαλόπολης-Ορχομενός Λεβιδίου
ΜΠΑΣΚΕΤ
Πρωτάθλημα Εφήβων
4η αγωνιστική
Σάββατο 27 Σεπτεμβρίου
16.00 Δρομείς-Αρκαδικός
Πρωτάθλημα Παίδων
4η Αγωνιστική
Κυριακή 28 Σεπτεμβρίου
18.00 Πολύβιος-Δρομείς
Βαθμολογία
- Δρομείς 6
- Αρκαδικός 5
- Πολύβιος 5
- Πελασγός 4
- Νεοχώρι 4
Πρωτάθλημα Νεανίδων
1η αγωνιστική
Σάββατο 27 Σεπτεμβρίου
14.00 Αρκαδικός-Πολύβιος
20.00 Άρις-Άμιλλα
Κυριακή 28 Σεπτεμβρίου
17.00 Κροκεές-Πελασγός
20.00 Καλαμάτα 80-Κρόνος
Προσθήκη νέου σχολίου
Το ArcadiaPortal.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμά του να μην αναρτά υβριστικά, συκοφαντικά σχόλια και διαφημίσεις. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά τις απόψεις των αναγνωστών.