Φωτορεπορτάζ από τον αγώνα Δόξα Μεγαλόπολης - Απόλλων Τυρού

Φεβρουάριος 19, 2019 - 12:30
0 σχόλια

Η Δόξα φιλοξένησε στο Δημοτικό γήπεδο Μεγαλόπολης τον Απόλλωνα Τυρού το μεσημέρι της Κυριακής 17 Φεβρουάριου, για την 16η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α' Αρκαδίας, παίρνοντας την νίκη με σκορ 4-0.

Η ομάδα της Μεγαλόπολης από τα πρώτα λεπτά του αγώνα μπήκε πολύ δυνατά στο χορτάρι και με δύο γκολ φάουλ του Παπαδόπουλου στο 2' και στο 8' πήρε από την αρχή ένα σαφές και ουσιαστικό προβάδισμα, για να ακολουθήσουν στο δεύτερο ημίχρονο ακόμα δύο τέρματα από τον Σταθούρο στο 50' και στο 75' όπου διαμόρφωσαν το τελικό αποτέλεσμα.

Ο συνεργάτης του Leonidion.gr Nigel Copage βρέθηκε στο γήπεδο της Μεγαλόπολης και με τον φωτογραφικό του φακό μας μεταφέρει στιγμές της αναμέτρησης: