Απόλλωνας Τυρού - Ερμής Μελιγούς 2-1 (vid)

Ιανουάριος 28, 2019 - 14:28

Μεγάλη νίκη-βαθμολογική ανάσα πέτυχε  χτες το απόγευμα ο Απόλλωνας Τυρού επί του Ερμή Μελιγούς, με σκορ 2-1, στο πλαίσιο της 13ης αγωνιστικής της Α' Αρκαδίας.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν μόλις στο 1ο λεπτό με κοντινό πλάσε του Παρασκευά μετά από σύγχυση στην άμυνα του Ερμή και διπλασίασαν τα τέρματά τους στο 18ο λεπτό με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Κοσκολού. Οι φιλοξενούμενοι κατάφεραν να μειώσουν στο 76ο λεπτό επίσης με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Κατσίρη για το το τελικό 2-1.

Δείτε τις καλύτερες στιγμές του αγώνα από το βίντεο του συνεργάτη μας στον Τυρό Nigel Copage:

Από: leonidion.gr

Leonidion.gr: Απόλλων Τυρού - Ερμής Μελιγούς 2-1