Αχαϊκή - Παναρκαδικός 1-1 (vid)

Φεβρουάριος 11, 2018 - 23:00
0 σχόλια

Ο Παναρκαδικός έφυγε με τον βαθμό της ισοπαλίας από την Αχαγιά για την 15η αγωνιστική του πρωταθλήματος του 5ου ομίλου της Γ' Εθνικής κατηγορίας κόντρα στην Αχαϊκή με ένα γκολ στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων του αγώνα.

Η Αχαική προηγήθηκε στο σκορ με τον Κοκκίνη στο 25' όμως ο Λουκόντζια στο 93' έφερε το παιχνίδι στα ίσια κάνοντας το τελικό 1-1 δίνοντας έτσι τον βαθμό της ισοπαλίας στο τριφύλλι.

Αχαϊκή: Δρακόπουλος, Γερασιμόπουλος, Ντάζος, Ρίλντι, Παπαδόπουλος, Σωτηρόπουλος, Μητρόπουλος(46′ Στεφανόπουλος), Αποστολόπουλος(83’Κινβουίλντι), Κοκκίνης, Σταυρόπουλος(70′ Γιανακόφ), Πατάπης.

Παναρκαδικός: Χότζιτς, Άσσεν, Μπούτας, Ευαγγέλου, Νάνος, Κυριακόπουλος, Νάτσης(70′ Λουγκόνια), Ν.Λυμπερόπουλος, Γιουγκούδης(54′ Ομπόσου), Καδάς, Δ.Λυμπερόπουλος(75′ Στρέμπας.

Δείτε τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις της αναμέτρησης της Αχαικής με τον Παναρκαδικό από το βίντεο του thematch.gr

Αχαϊκή - Παναρκαδικός 1-1 / Φάσεις (Γ' Εθνική, 11.2.2017)