Live: Μακάμπι-Αστέρας Τρίπολης

Αύγουστος 28, 2014 - 19:49
2 σχόλια

Μακάμπι-Αστέρας 3-1 ΤΕΛΙΚΟ Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ

Κυρίες και κύριοι καλησπέρα σας από το "Αντώνης Παπαδόπουλος" στη Λάρνακα. το arcadiaportal.gr Θα σας ενημερώνει λεπτό προς λεπτό για την εξέλιξη του αγώνα Μακάμπι-Αστέρας

95' ΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΛΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣ Ο Αστέρας στους ομίλους

94' Κίτρινη οι Ζησόπουλος για καθυστέρηση

93' Σουτ του Πάρα από το κέντρο σε κενό τέρμα, η μπάλα σαδιστικά άουτ. Δύο λεπτά ακόμα

91' Κίτρινη στο Θεοδωρόπουλο για καθυστέρηση

90+ Πέντε τα λεπτά του έξτρα χρόνου

90' Τεράστια απόκρουση του Θεοδωρόπουλου σε σουτ του Ζάχαβι

86' Η καριέρα του ντε Μπλάσις τελειώνει στον Αστέρα, στη θέση του ο Πάρα

84' Τεράστια ευκαιρία για τη Μακάμπι με τον Πρίτσα. Πελαγοδρομεί η άμυνα του Αστέρα, ετοιμάζεται ο Πάρα. Αλλαγή για τη Μακάμπι Ο Ραντί στη θέση του Μπαντάς

80' Δέκα λεπτά έμειναν...

76' Ο Σανκαρέ στη θέση του Ρόλε

75' Αδράνεια στην άμυνα και πάλι, ο Πρίτσα κάνει το 3-1

72' Αλλαγή για τη Μακάμπι. Στη θέση του Μπεν Μπασάτ ο Πρίτσα

70' Είκοσι λεπτά έμειναν. Η αγωνία στο κατακόρυφο

65' H Μακάμπι πατάει στην περιοχή, ευτυχώς το σουτ του Μίκχα περνά άουτ

61' Αλλαγή και για τη Μακάμπι. Στη θέση του Ίγκεμπορ, ο Μπεν Χαΐμ

59 H πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Τιε Μπι στη θέση του Μάσα . Ενισχύει το κέντρο ο Βεργέτης

54' Εκτελεί ο Ζάχαβι και κάνει το 2-1

53' H Μακάμπι κερδίζει πέναλτι σε τράβηγμα του Παντελιάδη

46' Ξεκινά το 2ο ημίχρονο , χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

45' Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος

38'Αστέραρα-Ομαδάρα στη Θύρα 1, 6' λεπτά πριν τη λήξη του ημιχρόνου

31' Κίτρινη στιν Τιμπί για φάουλ στο Μάσα

30' Κλείνουμε μισή ώρα αγώνα, με τις δύο ομάδες ισόπαλες

27' Αδράνεια στην άμυνα του Αστέρα, ο Μπαντάς με πλασέ μέσα από την περιοχή κάνει το 1-1

23' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ Φάουλ Ρόλε, κεφαλιά του Γκόιαν και 0-1

19' Ο  ντε Μπλάσις χάνει τετ-α-τετ μετά από πάσα του Μάσα. Μεγάληγ ευκαιρία να γίνει το 0-1, περνάει ανεκμετάλλευτη

15' Η Μακάμπι πιέζει τον Αστέρ. Περίπου 200-250 οι φίλοι του Αστέρα στη θύρα 1

11' Απαντά στις σημαντικές ευκαιρίες η Μακάμπι. Κεφαλιά του Μπεν Μπασάτ μέσα από την περιοχή, η μπάλα λίγο άουτ

9' Πρώτη επίσκεψη της Μακάμπι στα καρέ του Αστέρα, σουτ του Μπεν Μπασάτ, μπλόκαρε εύκολα ο Θεοδωρόπουλος

8' Τεράστια ευκαιρία για τον Αστέρα. Λάθη στην άμυνα της Μακάμπι, πάσα του ντε Μπλάσις στο Μάσα, ο οποίος αστόχησε από ευνοϊκή θέση

3' Πρώτη ευκαιρία για τον Αστέρα με εκτέλεση φάουλ του Ρόλε, η μπάλα λίγο άουτ

20.28 Ο αγώνας αρχίζει ...ΠΑΜΕ ΑΣΤΕΡΑ!!!!!

20 26 Οι δύο ομάδες μπαίνουν στον αγωνιστικό χώρο. Ο πρόεδρος της ΠΑΕ Αστέρας σε δηλώσεις πριν τον αγώνα εξέφρασε τις ευχαριστίες του προς το ντε Μπλάσις, ο οποίος είναι και αρχηγός του Αστέρα

20.22 Στον πάγκο για τον Αστέρα: Μπαντής, Τιε Μι, Μπαράλες, Μπακασέτας, Σανκαρέ, Τσοκάνης, Πάρα

20.21 H ενδεκάδα της Μακάμπι: Πάμπλο, Μπεν Μπασάτ, Άλμπερμαν, Ζάχαβι, Μίκχα, Τίμπι, Χαρούς, Γεϊνί, Μπάντας, Γκαρθία, Ίγκλεμπορ

20.18 Και οι δύο ομάδες βρίσκονται στα αποδυτήρια. Περιμένουμε σε λίγο την είσοδο των δύο ομάδων.

20.12 Η ενδεκάδα του Αστέρα: Θεοδωρόπουλος, Λούι, Παντελιάδης, Γκόιαν, Ζησόπουλος, Κουρμπέλης, Μάσα, Ουσέρο, ντε Μπλάσις, Ρόλε, Μουνάφο. Ο Αστέρας, ο οποίος θα αγωνιστεί με ροζ φανέλα και άσπρο σορτσάκι, έχει πάει στα αποδυτήρια